Канікули

ЗИМОВІ

2017 - 2018 н.р.

 

 

Дні тижня

з/п

Назва заходу

Класи

Час

Відповідальні

Вівторок

26.12.17

1

«Зимові Карпати»

( Львів - Верховина – Ворохта)

9-10 кл.

22.12 -  29.12.17

Тарасенко М.П.

Шостака С.Г.

2

«Зимовий дивосвіт»

(Львів- Яремче –Рахів - Ворохта)

 10 кл.

23.12 – 30.12.

Жирова Т.М.

Рогівська Н.В.

3

Розважальна програма в ТРЦ «ЦУМ «Новий рік крокує по планеті»

3-Акл.

10-00

Халахан Л.М.

4

Новорічно-лінгвістична екскурсія містом    

 « Різдвяне  Кам’янське»

   6-Бкл.

9-00

Мазниченко М.Л.

5

Спортивні розваги «А нумо, дівчатка»

3-4кл.

10-00

Сумська А.В.

6

Заняття  в секції  академічної  греблі

5-8кл.

14-00

Кравченко Є.В.

7

Заняття в секції кіокушин – карате

1-6кл.

16-00

Плахотник Д.О.

Середа

27.12.17

 

1

Розважальна подорож до міської ялинки

«Здраствуй зимонька – зима»

1-Б кл.

10-00

Мельянкова С.А

2

Екскурсійний  квест «Таємниці української зими».

6-А кл.

11-00

Дубіна Ю.С.

3

Новорічна подорож «Засніженими стежками Дідуся Морозенка» (міська ялинка)

4-Акл.

 

12-00

Рацинська А.І.

4

Розважальна програма в ТРЦ «ЦУМ» «Зимовий калейдоскоп»

5-Б кл.

9-00

Кантова А.А.

5

Змагання з волейболу

   6класи

10-00

Кривошей С.М.

6

Заняття в  секції  волейболу

1-6кл.

15-00

Борис Т.М.

Четвер

28.12.17

 

 

1

«Цирк  запалює вогні»  м. Дніпро

4-Бкл.

10-00

Шкрябенкова І.М.

2

Екскурсія до музею історії міста

 «Новорічна мозаїка»

6-Бкл.

11-00

Карпиш О.В.

3

« Європейський Новий рік»

на Гімназичному проспекті

5-А кл

9-00

Мазниченко М.Л.

4

Змагання з волейболу

6 кл.

10-00

Кривошей С.М.

5

Новорічний турнір з шашок

2-3 кл.

10-00

Сумська А.В.

6

Заняття в секції академічної  греблі

5-8 кл.

14-00

Кравченко Є.В.

7

Заняття в секції кіокушин – карате

1-6 кл

16-00

Плахотник Д.О.

П’ятниця

29.12.17

 

1

Акція «З Новим роком ! » вітання ветеранів та мешканців

5-9 кл.

10-00

Гульчук Д.В.

МЦ «Фенікс»,

центр«Допомога»

2

Екскурсія за лаштунки театру

«У світі казки чарівної»

3-Бкл.

11-00

Бура Н.С.

3

Folk-book  посиденьки «Новий рік у  Smartworking – centre»

6-Акл.

10-00

Мазниченко М.Л.

4

Новорічні посиденьки у ТРК «Цум» «А ми до Вас в ранковий час»

1-6кл.

12-00

Почапська Г.Д.

5

Робота секції волейболу

1-6кл.

15-00

Борис Т.М.

Вівторок

02.01.18

1

Зимові розваги  біля міської ялинки.

«Новорічна карусель»

 

 2-Б кл

 

10-00

 

Кулик Л.В.

2

Новорічні розваги в ТРЦ «Караван»   м. Дніпро

7-Б кл

11-00

Жирова Т.М.

3

Спортивні розваги «Вище,швидше,сильніше»

3-4 кл

10-00

Сумська А.В.

4

Заняття в секції академічної греблі

5-8 кл

14-00

Кравченко Є.В.

5

Заняття в секції кіокушин – карате

1-6кл

16-00

Плахотник Д.О.

Середа

 

03.01.18

 

 

 

 

 

 

1

Розваги на міському катку

«Крижана фантазія»

3-Вкл

11-00

Рубан К.А.

2

Новорічна  мульт - феєрія ТРЦ «ЦУМ»

7-Акл

12-00

Калашникова А.М.

3

 

Турнір з волейболу «Швидкі та спритні»

8-9 кл

10-00

Рогівська  Н.В.

 

«Happy New Year» -виготовлення  вітальних листівок

5-Бкл

12-00

Мазниченко М.Л.

5

Заняття в секції волейболу

1-6

15-00

Борис Т.М.

Четвер

04.01.18

1

«Новорічні заморочки Діда Мороза та Снігуроньки» в ігроленді ТРЦ «ЦУМ»

1-Акл

13-00

Шаповал Г.Л.

2

Різдвяна подорож до новорічного казкового містечка

« Фантазії зимоньки - зими «

 

11кл

15-00

Новодран Ю.В.

3

«Зимова феєрія» подорож до м.Дніпро

9-Акл

10-00

Рогівська Н.В.

4

Спортивно-розважальний захід «Найспритніші іменинники»

5-Акл

5-Бкл

10-00

Кривошей С.М.

5

Ігрова дискотека « В Новий рік танцюють всі»

1-4кл

10-00

Кривошей С.М

Сумська А.В.

Рогівська Н.В.

П`ятниця

05.01.18

1

Новорічний вертеп «З Новим роком, люди добрі»

3-5кл

11-00

Мельничук Т.В.

Гульчук Д.В.

2

«Зимовий  вояж» :  розважальна поїздка в  «Мост-Сіті»

10кл

11-00

Шостака С.Г.

3

Спортивні розваги

 

3-4кл

10-00

Сумська А.В.

4

Майстер- клас

« Лялька-мотанка »

( Центральна міська бібліотека)

5-А кл

5-Б кл

10-00

Кривошей С.М

Погребняк В.М.